HLEDÁME NOVÉ TALENTY

PŘIDEJTE SE K NÁM

Nabízíme tyto pracovní příležitosti

Stolař / montér

Náplň práce:

  • obsluha základních obráběcích strojů (pila, fréza, bruska)
  • zakázková výroba nábytku a expozičních staveb (práce s laminem, sádrokartonem, dřevem, plexi, apod.)
  • montážní výjezdy do zahraničí, převážně Evropa
  • všestranné manuální práce při montážích

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení s ohledem na celý tým
  • časovou flexibilitu v případě potřeby
  • manuální zručnost na velmi dobré úrovni a samostatnost
  • alespoň odborné vyučení bez maturity v oboru stolař / truhlář nebo několikaletou praxi na obdobné pozici
  • schopnost vidět, kde je nutné přiložit ruku k dílu
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • výborné platové podmínky + diety v EUR v případě zahraničních výjezdů
  • práci na smlouvu popř. ŽL dle potřeby
  • práci v bezvadné přátelské partě
  • firemní benefity
  • možnost pracovat na zajímavých projektech
  • prostor pro osobní rozvoj

V případě zájmu nás kontaktujte na: info@intexproduction.cz

Projektant / přípravář

Tvorba výrobní dokumentace nábytku a veletržních stánků

  • tvorba (projektové) výrobní dokumentace pro výrobní dílnu na základě 3D dokumentace
  • zpracování odhadu výrobní spotřeby materiálu (znalost materiálů)
  • přímá komunikace s projektovým manažerem popř. klientem
  • průběžná komunikace s vedoucím dílny
  • kontrola výrobního harmonogramu
  • možné výjezdy do zahraničí s celým pracovním týmem

Požadujeme:

  • znalost programu Archcad, Solidworks, praxe
  • středoškolské vzdělání
  • praxe v oblasti výstavnictví velkou výhodou, ale zapálený absolvent je vítán
  • znalost výrobních materiálů
  • komunikativnost, spolehlivost, pečlivost
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost PC (Word, Outlook, Excel)

Nabízíme:

  • výborné platové ohodnocení na základě praxe a výsledků práce + diety v EUR v případě zahraničních výjezdů
  • kreativní různorodou práci a prostorem pro vlastní názor
  • možnost profesního růstu
  • práce na ŽL nebo pracovní smlouvu
  • milý přátelský kolektiv
  • občasná práce z domu
  • filozofii – u nás je vše o domluvě

Nenašli jste vhodnou pozici?

Nevadí, iniciativa je u nás vítána! Napište nám, přidejte k tomu svůj životopis a my se s vámi rádi pobavíme o možnostech spolupráce.

Zasláním svého životopisu souhlasíte se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů v souladu s ust. § 5 odst. 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále též jako „zákon“) správcem (tj. Intex Production s.r.o., IČO 07570244 se sídlem Sochorova 3262/23, Žabovřesky, 616 00 Brno) a dalšími institucemi, které se podílejí na předmětu činnosti správce, zejména pak spolupracujícími společnostmi správce, poskytovatelem služeb a provozovatelem portálu, a to na dobu neurčitou. Správce se zavazuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu (kterým je shromažďování a uchovávání dat o spolupracujících osobách) a zpracovávat tyto informace pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Dále prohlašujete, že jste si vědom(a) svých práv podle ust. § 12 a § 21 zákona, a že tyto údaje jsou poskytovány dobrovolně.